Výjimečná komoda Mario ze borovicového dřeva s rozměry 42×89 cm od značky Tvilum

Výjimečná. To je slovo, které se honí v hlavě při pohledu na nádhernou komodu Mario od značky Tvilum. Jednoduchý a přitom elegantní design v kombinaci s kvalitním borovicovým dřevem vytváří dokonalý kousek nábytku pro vaše domácnosti.

Vysoká komoda z borovicového dřeva 42×89 cm Mario – Tvilum

Ať už hledáte úložný prostor do ložnice, obývacího pokoje či kanceláře, komoda Mario splní všechny vaše požadavky. S rozměry 42×89 cm a šesti praktickými šuplíky, můžete do ní bez problémů uložit všechny vaše věci, od oblečení až po papírové dokumenty. A to nemluvíme o čtyřech velkých prostorách, kam se vejdou i větší předměty.

Vysoká komoda z borovicového dřeva 42x89 cm Mario - Tvilum

Kvalitní materiály. Komoda Mario je vyrobena z kvalitního borovicového dřeva, které se vyznačuje pevností a odolností. Díky tomu jí můžete používat celé roky a stále bude vypadat jako nová.

Design pro každou domácnost. Komoda Mario se hodí do každého interiéru díky svému jednoduchému, ale elegantnímu designu. Diskrétní kovové rukojeti šuplíků a okraje dodávají tomuto kousku nábytku další rozměr.

Vysoká komoda z borovicového dřeva 42x89 cm Mario - Tvilum

Jednoduchá montáž. Komoda Mario se vám dostane v rozebraném stavu, ale nemusíte se bát složité montáže. S návodem a dodaným příslušenstvím jí složíte bez problémů a během chvíle bude připravena pro použití.

Staňte se majitelem této krásné komody a nechte ji vám posloužit v každodenním životě. Koupit ji můžete zde: https://www.esrom.cz/produkt/vysoka-komoda-z-borovicoveho-dreva-42m89-cm-mario-tvilum-2