Tyrkysová krása do vašeho obývacího pokoje: Rozkládací pohovka Grab od Karup Designu o délce 204 cm

Variabilní kousek Grab má mnoho využití. V prvé řadě plní funkci variabilní pohovky. Tu však můžete rozložit na lůžko jednoduchým uvolněním područky a překlopením opěradla. Opěrky tak rázem budou sloužit jako nohy. Pohovka vám přijde spolu s futonem o velikosti 130 x 190 cm.

Pohovka přinese do vašeho interiéru moderní vzhled v minimalistickém provedení. Pokud hledáte nábytek, který by se hodil do vašeho interiéru, tak neváhejte a zvolte tyrkysovou variantu pohovky. Tato překrásná barva je plná života, svěžesti a energie. Zapadne do každého prostoru, bez ohledu na jeho velikost.

Jak novou pohovku sestavit zjistíte na videu níže:

O značce Karup Design

Jednoduché, dobré a praktické. Značka Karup Design se soustředí na kvalitní bydlení a vytvoření více prostoru z mála. První, čeho si na nábytku od značky Karup Design všimnete, je jednoduchý a čistý design. Ať už se zaměříte na variabilní pohovky, nebo futon pro hosty, všechny návrhy vznikají v domovské zemi této inovativní značky, v Dánsku. Výroba probíhá v Evropě a výsledný produkt je zpracován do posledního detailu. K vám domů se dostane nábytek, který byl vyrobený s láskou k řemeslu a designu.

Multifunkční nábytek Karup Design se vzhlédl hlavně v Japonsku. Rychlé životní tempo a málo prostoru byly klíčem k úspěchu a pomohly dánským designérům vytvořit pohodlné futony, vychytané rámy pohovek a nábytek s dotykem japonských tradic. Pokud tedy hledáte originální a zároveň praktický nábytek, můžete zvolit právě značku Karup Design.

Tyrkysová rozkládací pohovka Grab Karup Design

Výše zmíněná tyrkysová rozkládací pohovka Grab by se mohla stát vaším vysněným kouskem nábytku. Pokud tedy hledáte kvalitní a praktický nábytek, neměli byste váhat a rozhodnout se pro produkt od značky Karup Design. Navíc si můžete být jisti tím, že dostanete nábytek, který vás nenechá na holičkách a bude vám sloužit po mnoho let. Chybí vám tedy v interiéru něco nového a praktického? Pak rozhodně neváhejte a zvolte tykrysovou rozkládací pohovku Grab od Karup Designu.

Zdroj: https://www.crosta.cz/produkt/tyrkysova-rozkladaci-pohovka-204-cm-grab-karup-design