Taburet LITHOPS 12 – pohodlný sedák s tmavě šedou látkou

Čalouněný taburet na výsokých nožkách

Taburet LITHOPS 12 je ideálním způsobem, jak si doplnit do svého interiéru pohodlný a stylový sedák. Tento taburet je čalouněn tmavě šedou látkou, což ho činí velmi elegantním a moderním kouskem nábytku. Navíc je na vysokých nožkách, což přidává na stylovosti a zároveň zaručuje, že získáte s ním dostatek prostoru pro své nohy.

Specifikace

Materiál: látka
Barva: -tmavě šedá látka Innari 96
Rozměr (šxvxh): 137 x 45 x 70 cm
Výška nožek: 20 cm

Pokud hledáte taburet, který nabízí dostatek prostoru pro vaše nohy, ale zároveň je stylový a moderní, pak je Taburet LITHOPS 12 tou správnou volbou pro vás. Jeho elegantní tmavě šedá látka Innari 96 se perfektně hodí do každého interiéru, ať už máte moderní či tradiční styl. Navíc na vysokých nožkách získáte dostatek prostoru pro své nohy, takže si budete moci odpočinout a užít si pohodlný sedák.

Dodáváno v demontu
Skládání taburetu LITHOPS 12 je velmi jednoduché a rychlé. Stačí jen následovat návod k montáži, který je součástí balení. Získáte tak pohodlný a stylový sedák, který bude skvělým doplňkem vašeho interiéru.

Taburet LITHOPS 12

Pokud hledáte skvělý kousek nábytku, který nabízí pohodlí a styl, pak je Taburet LITHOPS 12 tou správnou volbou pro vás. Jeho elegantní design a tmavě šedá látka Innari 96 z něj dělají nejen praktický sedák, ale i stylový a moderní doplněk vašeho interiéru. Navíc na vysokých nožkách nabízí dostatek prostoru pro vaše nohy, takže si s ním budete moci skvěle odpočinout a užít si chvíle pohody. Pokud si chcete tento skvělý kousek nábytku pořídit, pak neváhejte a navštivte stránky https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/taburet-lithops-12-tmave-seda-latka.