Stylový počítačový stůl B-20 s lesklým grafitem a pravou stranou


O výrobku

Počítačový stůl B-20 je jedním z nejstylovějších stolů na trhu. Jeho lesklý grafitový povrch vypadá skvěle a skvěle se hodí do každé moderní kanceláře nebo dětského pokoje. Stůl je také velmi praktický, protože nabízí dostatek prostoru pro pracovní dokumenty a počítačovou techniku.

Specifikace

Design

Počítačový stůl B-20 je vyroben z kvalitního materiálu s lesklým grafitovým povrchem. Jeho moderní vzhled se skvěle hodí do každé moderní kanceláře nebo dětského pokoje, ať už se jedná o klasický interiér nebo moderní loft. Designový stůl dokonale doplní interiér.

Velikost

Stůl má rozměry 120 x 60 x 76 cm, což z něj dělá dostatečně velký stůl pro práci s počítačem i psaní domácích úkolů. Jeho pravá strana nabídne dostatek prostoru pro lišty, papíry a další dokumenty.

Kvalita

Výrobek je kvalitně vyroben z kvalitních materiálů, což z něj činí pevný a stabilní stůl. Stůl je vyroben v EU, což zaručuje vysokou kvalitu zpracování.

Využití

Stůl je ideální pro práci s počítačem, ale díky své grafitové barvě je také vhodné použít jako stůl pro psaní domácích úkolů nebo kreslení. Díky své velikosti a prostornému povrchu stolu lze na něj umístit veškeré počítačové vybavení, jako například klávesnici, myš a monitor.

Pořiďte si ho nyní

Pokud se vám líbí tento moderní počítačový stůl B-20 s lesklým grafitem a pravou stranou, můžete si ho objednat na stránkách Skvělý nábytek. Díky bezplatnému doručení přímo k vám domů a možnosti vrácení zboží do 14 dní nemusíte dělat žádné kompromisy a můžete si být jistí, že kupujete kvalitní a designový výrobek.

Počítačový stůl B-20 s lesklým grafitem a pravou stranou