Stylový konferenční stolek Edwin s kombinací venatino dark lesku a černého lesku


Originální design a funkčnost

Konferenční stolek Edwin se svým originálním tvarem připomíná šálek na kávu nebo čaj. Jeho kulatá deska s průměrem 100 cm a výškou 45 cm nabízí optimální rozměry pro využití v různých prostorách. Navíc, tento konferenční stolek není jenom stylovým kouskem nábytku, ale také funkčním. Díky své velikosti nabízí dostatek místa pro sezení a komunikaci během konferencí nebo setkání s přáteli či rodinou.

Vysoce kvalitní materiály

Na výrobu konferenčního stolku Edwin byly použity desky z kolekce Hubertus – Super Gloss, Super Mat a Super Print. Tyto prvotřídní materiály zaručují dlouhou životnost a odolnost stolku proti různým vnějším vlivům. Konferenční stolek Edwin je také snadno udržovatelný a lze jej jednoduše vyčistit.

Univerzální design a mnoho barevných variant

Díky svému originálnímu, a přesto univerzálnímu designu a dostupnosti v mnoha barvách a dekorech bude tento konferenční stolek vynikat v každém interiéru. Můžete si vybírat z různých modifikací, například s kombinací venatino dark lesku a černého lesku, čímž zajistíte, že tento konferenční stolek bude skvěle ladit s okolním nábytkem. Konferenční stolek Edwin je také ideálním doplňkem pro moderní kanceláře, salony, kavárny nebo restaurace.

Objednání a doručení

Pokud vás zaujal tento stylový konferenční stolek Edwin, navštivte prosím naši stránku: Konferenční stolek Edwin venatino dark lesk/černý lesk. Zde si můžete objednat tento kvalitní výrobek s garancí spokojenosti. Pro zákazníky z České a Slovenské republiky nabízíme zdarma doručení a montáž.

Konferenční stolek Edwin

Udělejte ze svého domova nebo kanceláře skutečně stylový a funkční prostor s konferenčním stolekem Edwin. Nezapomeňte si objednat svůj vlastní stůl již dnes a vychutnejte si jeho krásu a praktičnost každý den.