Obdélníková vana Kaldewei Rondo 170×75 cm – perfektní volba pro koupelnu!

Pro mnoho lidí je koupelna velmi důležitým prostorem v jejich domově. Proto je důležité zvolit si správné vybavení do koupelny, které bude nejen funkční, ale i esteticky příjemné. Obdélníková vana Kaldewei Rondo 170×75 cm je skvělou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a designovou vanu.

Obdélníková vana ze smaltované oceli

Obdélníková vana Kaldewei Rondo 170×75 cm je vyrobena ze smaltované oceli, což zaručuje dlouhou životnost a odolnost vůči poškození. Smaltovaná ocel je materiál, který je trvanlivý a snadno se udržuje v čistotě. Vana je k dispozici v levé i pravé orientaci, takže si ji můžeme vybrat dle našich potřeb.

Proč si vybrat vanu ze smaltované oceli? Smaltovaná ocel je materiál, který má vysokou odolnost vůči oděru a chemickým vlivům. Díky tomu lze vanu snadno udržovat v čistotě. Navíc smaltovaná ocel je materiál, který se snadno tvaruje, což umožňuje vytvořit různé tvary van.

Povrchová úprava Perl-Effektem

Obdélníková vana Kaldewei Rondo 170×75 cm má povrchovou úpravu Perl-Effektem, která zaručuje snadné odvádění vody z povrchu vany a odtahování veškerých nečistot a vápenatých částic. To znamená, že vana zůstává čistá a hygienická i po opakovaném použití.

Přednosti povrchové úpravy Perl-Effektem: snadné odvádění vody z povrchu vany, odstraňování nečistot a vápenatých částic, snadná údržba vany.

Kaldewei Celoplošný Antislip

Když jdeme do vany anebo sprchového koutu, je důležité mít bezpečnostní opatření, aby nedocházelo k nebezpečným pádům a úrazům. Kaldewei Celoplošný Antislip je ideálním řešením pro sprchové vany. Tento systém umožňuje bezpečný vstup do koupelové nebo sprchové vany.

Proč si vybrat Kaldewei Celoplošný Antislip? Jednoduchá instalace, zvýšení bezpečnosti uživatele, nízká cena.

Balení bez madla, nožiček a podhlavníku

Vana Kaldewei Rondo 170×75 cm je dodávána bez madla, nožiček a podhlavníku. To ale neznamená, že jsou tyto doplňky nutné, lze si je dokoupit samostatně. Tento způsob balení umožňuje uživateli svobodu a volbu přizpůsobit si vanu dle vlastních potřeb a přání.

Závěrem lze říci, že obdélníková vana Kaldewei Rondo 170×75 cm je perfektní volbou pro koupelnu. Kvalitní materiál, povrchová úprava Perl-Effektem a Kaldewei Celoplošný Antislip jsou jen některé z výhod této vany. Pokud hledáte kvalitní a designovou vanu, je toto řešení pro Vás naprosto ideální. Zkuste si ji objednat na internetovém obchodě Maliboo.cz!

Obdélníková vana Kaldewei Rondo 170x75 cm

Povrchová úprava Perl-Effektem

Pohled do obdélníkové vany Kaldewei Rondo