Nástěnný odpadkový koš Bemeta 45 l – stylový a praktický pomocník v každé kuchyni

Odpadkový koš v barevném provedení nerez. Montáž vrtáním.

Nástěnný odpadkový koš Bemeta 45 l je ideálním pomocníkem v kuchyni, který plní jak estetickou, tak praktickou funkci. Jako náhrada za klasické zemní koše, umístěné pod pracovní deskou, si získává stále více příznivců. Montuje se na stěnu, díky čemuž ušetříte místo na podlaze a získáte tak větší prostor v kuchyni.

Stylový design odpadkového koše

Svým barevným provedením v nerezové matné barvě zapadne do každé kuchyně a celkový design koše nenaruší vzhled interiéru. Vhodně umístěný koš dokáže být skvělým doplňkem kuchyně a dokonce ji může opticky zvětšit.

Nástěnný odpadkový koš Bemeta 45 l

Praktická funkce a jednoduchá montáž

Odpadkový koš má objem 45 litrů, což je pro běžné potřeby dostatečné množství. Odkládání odpadu bude snadné díky velkému odkládacímu prostoru a snadno ovladatelnému krytu s nožním ovládáním.

Nástěnný odpadkový koš Bemeta 45 l je rovněž snadno montovatelný. Postačí jen vrtat díry do stěny a koš na ni upevnit. Montáž odpadkového koše tak bude jednoduchá i pro méně zručné domácí kutily.

Závěr

Pokud hledáte stylový a praktický odpadkový koš do vaší kuchyně, pak je Nástěnný odpadkový koš Bemeta 45 l tou správnou volbou pro vás. Při výběru koše doporučujeme slepovat nejen na vzhled, ale také na jeho další praktickou funkcionalitu a montáž.

Pro více informací o Nástěnným odpadkovým koši Bemeta 45 l navštivte stránku výrobce