Nástěnné svítidlo ASIR DOMINO – moderní design v černé barvě (11040)

Nástěnná svítidla jsou nejen praktická, ale také velmi dekorativním prvkem. Pokud se umisťují na stěnu, nabízejí řadu možností, jak podtrhnout útulnou atmosféru v daném prostoru. Jedním z moderních a designových nástěnných svítidel je ASIR DOMINO s označením 11040. Toto svítidlo je v elegantní černé barvě, která ladí s jakýmkoliv interiérem.

Kovové tělo

ASIR DOMINO 11040 disponuje kovovým tělem, které mu dává na pevnosti a stabilitě. Díky tomu může svítidlo odolat i nárazům a pádům. Kovové tělo však není jediným přínosem. Svítidlo také disponuje skleněným stínidlem, které rozptyluje světlo po celém prostoru. Díky tomu je zajištěna nejen vysoká účinnost, ale také krásný efekt světelné atmosféry.

Kovová základová deska

Základová deska je důležitou součástí nástěnného svítidla. ASIR DOMINO 11040 disponuje kovovou základovou deskou, která zajišťuje pevnou montáž na stěnu. Velkou výhodou této desky je pevnost a stabilita, která umožní svítidlu pevně držet na zdi. Deska má průměr 12 cm a výšku 3 cm.

Výška a velikost

Nástěnné svítidlo ASIR DOMINO 11040 má velikost 10 x 24 cm, což je ideální rozměr pro chodby a menší prostory. Celková výška svítidla je 59 cm, což umožňuje vhodnou výšku pro optimální osvětlení. Průměr stínidla je 10 cm, což je dostačující rozměr pro účinnou světelnou distribuci. Celková velikost svítidla z něj dělá ideální volbu pro prostornější chodby.

IP20 ochrana

Ochrana IP20 je nezbytná pro to, aby nástěnné svítidlo bylo chráněno proti prachu a vlhkosti. ASIR DOMINO 11040 disponuje touto ochranou, což zajišťuje bezproblémové používání. Bez této ochrany by bylo těžké udržet svítidlo v dobrém stavu a trvanlivosti. Díky této ochraně můžete být jisti, že svítidlo vám zůstane v perfektním stavu.

Typ žárovky

ASIR DOMINO 11040 používá typ žárovky E27, která je mnoha lidem dobře známá. Tento typ žárovky je velmi populární díky vysoké účinnosti a dlouhému trvanlivost. Je to vynikající volba pro jakékoli prostředí a situaci.

Závěrečná slova

Nákup nástěnných svítidel je velmi náročný proces, jelikož na trhu je spousta různých typů a designů. Pokud však hledáte moderní a elegantní nástěnné svítidlo, které bude perfektně ladit s jakýmkoliv interiérem, pak je ASIR DOMINO 11040 dobrá volba. Svítidlo disponuje kovovým tělem, skleněným stínidlem a kovovou základovou deskou, které mu zajistí stabilitu a pevnost. Velikost a výška svítidla jsou ideální na menší prostory, jako jsou chodby. Nástěnné svítidlo ASIR DOMINO 11040 je pro vás ideální volbou.