Nádherná Zahradní látková houpačka DALIAN – oranžová s limetkou od Dimenza

Látková houpačka DALIAN je lehká houpačka vhodná do zahrady i interiéru. Její oranžová barva s limetkovými detaily ji dává nejen praktické využití, ale i estetickou hodnotu.

Rozměry a vlastnosti houpačky

  • Rozměry sedací části: 45×95 cm
  • Rozměry vzpěry: 97 cm
  • Vzpěra a područky: ze dřeva
  • Textilie sedáku: 65% bavlna, 35% polyester
  • Způsob zavěšení: pomocí oka
  • Závěsné zařízení: není součástí balení

je vyrobena z kvalitních materiálů, které zaručují její pevnost a odolnost. Textilie, ze kterých je vyrobena sedací část, je kompozitní pevný a odolný materiál. Základem kompozitu je polyester, který zajišťuje rychlé schnutí a barevnou stálost. Vzdušná sedací část nabízí příjemný pocit pohodlí, je velmi stabilní a neklouže.

Jak na údržbu houpačky?

Houpačku je potřeba udržovat v čistotě, aby si zachovala svůj vzhled a nezhoršil se její stav. Pokud chcete mít látkovou houpačku jako novou co nejdéle, dejte pozor na její údržbu. Houpačku omyjte vlažnou mýdlovou vodou a nepoužívejte agresivní chemické prostředky jako jsou například silné čističe. Pokud máte nečistoty, které se nechtějí odstranit, můžete je očistit měkkým kartáčkem.

Užijte si letní dny s nádhernou Zahradní látkovou houpačkou DALIAN – oranžová s limetkou od Dimenza a těšte se na pohodové chvíle odpočinku.

Látková houpačka DALIAN – oranžová s limetkou

Zdroj: https://www.sidonia.cz/produkt/dimenza-zahradni-latkova-houpacka-dalian-oranzova-s-limetkou-3