Moderní komoda K160 s wenge dekorem a 10 zásuvkami

Kvalitní komoda K160 10SZ, která vás okouzlí svou jednoduchostí a elegancí, je dokonalým kouskem pro váš moderní interiér. Pokud hledáte nábytek s jednoduchým designem a praktickým využitím, K160 je tou správnou volbou. Ovšem nejde pouze o kus nábytku pro domácnost, ale o předmět, který se stane elegantním doplňkem vaší místnosti.

K160 – jednoduchá a elegantní

Při výrobě této komody se použila kvalitní dřevotříska, jejíž povrch pokrývá wenge dekor – tmavý odstín hnědé barvy se značnou gramatickou elegancí a moderností. Díky této barevné kombinaci zapadne komoda do každého prostoru, ať už máte vysoký lesk nebo industriální styl.

Své dotazy a objednávky nám můžete zaslat na e-mailovou adresu: info@interierio.cz

Praktické využití

Komoda K160 vám poskytuje perfektní úložný prostor s celkem deseti zásuvkami. Ty jsou perfektní pro ukládání oblečení, které můžete rozdělit podle typu nebo velikosti. Pokud vám není úložného prostoru dostatek, nabízíme i širší variantu s více zásuvkami.

komoda K160

Zastaralý nábytek má sklony špatné ergonomii a nízké kvalitě. Naštěstí jsou díky modernímu designu komody K160 v přesném rozvahu kladen důraz na jejích úložných funkcích, a to v souladu s jednoduchým designem, který vynikne nejen v moderní domácnosti.

Nepřehlédněte: V současné době si lze tento kus nábytku zakoupit na stránkách Interierio.cz za velmi přijatelnou cenu.

Kvalita a design

I když je komoda poměrně lehká, je vyrobena z masivních materiálů, což zaručuje, že bude posloužit po mnoho let. Komoda K160 byla navržena s ohledem na potřeby moderního člověka, který upřednostňuje funkčnost, kvalitu a krásný design. Tento kus nábytku je jedním z dalších dokladů toho, že tento trh se neustále vyvíjí směrem k větší pohodlí, efektivitě a praktičnosti.

komoda K160

Celkově lze říci, že komoda K160 10SZ je vynikajícím příkladem toho, jak může být moderní design a vysoká kvalita spojeny do jednoho nábytkového kusu. Představuje vynikající volbu pro všechny, kteří hledají stylovou a praktickou kus nábytku, který skvěle doplní jejich interiér a plně využije jeho potenciál.