Moderna 2016: Levý roh sedací soupravy Focus se stává hitem


Moderní rohová sedací souprava Focus se stává hitem

Sedačka je pro mnoho lidí místem, kde tráví většinu času v domě. Proto je velmi důležité si vybrat tu správnou. Pokud hledáte něco moderního, stále více lidí sahá po rohových sedacích soupravách.

Moderní sedací souprava nyní s výraznou slevou! Na trhu je řada různých modelů, ale zdaleka nejpopulárnější je rohová sedací souprava Focus. Tento model se dokáže stát dominantou vašeho interiéru a zároveň poskytne skvělé místo na odpočinek.

rohová sedací souprava Focus

Výplně sedáků zajišťují pohodlí

Jádro je vyplněno pružinami Bonell a PUR pěnou. Kvalitní výplň sedáků je zárukou pohodlného sezení. Široké sedáky a polohovatelné záhlavníky zajišťují maximální pohodlí při relaxaci. Akční cena platí pro potah na fotografii, ten je vyroben z pevné režné látky.

Rozkládací sedací souprava

Samozřejmostí rohové sedací soupravy Focus je možnost rozložení do velké plochy. Sedací souprava je rozkládací (210x120cm). To ocení návštěvy, které zde mohou snadno přespat. Stejně tak se vám bude snadno rozkládat, pokud budete chtít využít u sedací soupravy další úložný prostor.

rozložená sedací souprava Focus

Parametry sedací soupravy Focus

  • Plocha: 270x170cm
  • Výška: 91-117cm
  • Výška sedu: 44cm
  • Hloubka sedu: 56cm
  • Plocha po rozložení: 210x120cm

Díky těmto parametrům můžete s jistotou říct, že se sedací souprava Focus stane nejen dominantou vašeho interiéru, ale také místem, kde si zcela v klidu odpočinete.

Volba levého nebo pravého rohu

Pri nákupu sedací soupravy Focus máte na výběr z dvou variant – pravý nebo levý roh. Provedení levého rohu naleznete zde: Levý rohový model sedací soupravy Focus. Tak si můžete vybrat variantu, která nejlépe zapadne do vašeho domova.