Luxusní černá modulární rohová pohovka MICADONI MARGO – délka 340cm


Robustní design a elegantní prošívání

Modulová pohovka Margo od značky Micadoni zaujme již na první pohled svým robustním vzhledem. Pohovka je čalouněná příjemnou, sametovou látkou, která v kombinaci s elegantním prošíváním dodává pohovce jemný a zároveň trendy design.

Liquid Blocked technologie proti tekutinám

Látka disponuje technikou Liquid Blocked, které ztěžuje absorbci tekutin a způsobuje, že se tekutina hromadí na povrchu čalounění, aniž by pronikla do vláken. To znamená, že se nemusíte bát nechtěných skvrn a usnadní se vám údržba pohovky.

Měkké sedací polštáře a dekorativní polštářky

Pohovka Margo zajistí maximální komfort při posezení díky měkkým sedacím polštářům a také díky 4 dekorativním polštářkům. Tyto polštáře dokážou vaše posezení udělat ještě pohodlnější a dodat pohovce eleganci.

Oboustranná sestava pro neomezené možnosti

Pohovka je díky složení z několika kusů oboustranná, čímž si můžete vytvořit pohovku přesně dle vašich představ. V nabídce jsou také sedací moduly (mohou posloužit i jako podnožky), pohovky v dalších rozměrech, dekorativní polštáře i loketní opěrky. Sestavte si pohovku přesně dle vašich potřeb díky neomezeným možnostem řady MARGO.

Doporučení pro údržbu

Tip: Doporučujeme čistit celou pohovku měkkým kartáčem. Vyvarujte se silného tření nebo náhlých prudkých pohybů. Nepoužívejte vysavač.

Individuální obchodní podmínky a barvy na výběr

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat. Skutečná barva látky se může mírně lišit od barvy na obrazovce z důvodu různých typů obrazovek a jejich nastavení.

Modularní pohovka MICADONI MARGO - délka 340cm

Modularní pohovka MICADONI MARGO - délka 340cm