Kusový koberec Asmar 104970 v barvách červené růže a mnoha barev – rozměr 120×160 cm

Nápaditý design a skvělé kombinace

Orientální kusové koberce z řady Asmar vynikají nápaditými vintage vzory, které jsou doplněné moderními prvky. Tyto koberce tak skvěle kombinují tradiční motivy a nové trendy. Koberce jsou barevné a tak krásně prozáří každý interiér.

Vyrobena kvalitně v Německu, z 100% polyesterového vlákna. Vyrábějí se u oblíbené společnosti Hanse Home. Koberce jsou tak měkké a příjemné na dotek. Jejich krátký vlas je pak zárukou snadné a bezproblémové údržby. Koberce jsou lemovány, ale nejedná se o standartní obšití.

Nízká váha pro snadnou přenositelnost. Koberce Asmar potěší též nízkou hmotností pro snadnou přenositelnost. Na výběr je z několika vzorů a designů a mnoha velikostí, takže si jistě vybere každý.

Krásně prozáří každý interiér. Koberce Asmar jsou pryč s nudnou, jednoduchou životností. Tyto koberce byly navrženy tak, aby právě tuto baštu prolamovali. Tyto koberce jsou tedy jasnou volbou pro ty, kteří hledají něco jiného, ale stále potřebují stylovou kvalitu.

Koberec Asmar 104970

Krásný vzhled a snadná údržba

Krásný vzhled koberce se snoubí s jednoduchou údržbou, protože koberce Asmar jsou vyrobeny z polyesterového vlákna, což znamená, že nepotřebují zvláštní postupy či vybavení pro jejich čištění. Vše, co potřebujete, je běžné čisticí prostředky a mop.

Velikost i design na výběr. Koberce Asmar jsou k dispozici v mnoha velikostech a designech, takže si můžete vybrat ten správný pro vaše potřeby a interiér. Zkuste například kusový koberec Asmar 104970 v barvách červené růže a mnoha barev o rozměru 120×160 cm.

Nakoupit tento kusový koberec Asmar na https://www.bestnabytek.cz/produkt/kusovy-koberec-asmar-104970-red-rose-multicolored-120m160.

Závěr

Koberec Asmar je dokonalým spojením tradičních motivů a moderních trendů. Nabízí skvělý vzhled a kvalitu díky svému 100% polyesterovému vláknu. Kromě estetických předností se můžete těšit i na snadnou údržbu a možnost výběru z mnoha různých velikostí a designů. Koberec Asmar je jasnou volbou pro ty, kteří hledají kus, který přinese do jejich interiéru nový dech a energii.