Koupelnová skříňka Laufen Pro A pod umyvadlo – dub 55x39x37 cm (kód: H4830320954791)


Popis produktu

Laufen Pro A je elegantní a moderní koupelnová skříňka, která je ideální pro vaši koupelnu. Skříňka pod umyvadlo v dekoru dubu je zavěšena na zdi a díky svým kompaktním rozměrům (55 x 39 x 37 cm) se snadno vejde do menší koupelny. Koupelnová skříňka Laufen Pro A vás okouzlí svým vzhledem i praktičností.

Parametry produktu

Výška: 55 cm

Šířka: 39 cm

Hloubka: 37 cm

Kód: H4830320954791

Dekor: dub

Vlastnosti produktu

Zavěšená koupelnová skříňka pod umyvadlo Laufen Pro A je vyrobena z kvalitního materiálu, který odolává vlhkosti. Díky svému designu je skříňka snadno kombinovatelná s dalším zařízením koupelny. Koupelnová skříňka Laufen Pro A pod umyvadlo v dekoru dubu je elegantní a praktická volba pro každého, kdo si chce udělat radost.

Koupelnová skříňka Laufen Pro A pod umyvadlo

Proč si vybrat koupelnovou skříňku Laufen Pro A?

  • Kvalitní materiál: Koupelnová skříňka Laufen Pro A je vyrobena z kvalitního materiálu, který odolává vlhkosti a dlouhodobému používání.
  • Elegantní design: Skříňka pod umyvadlo Laufen Pro A je navržena v moderním stylu, který padne do každé koupelny.
  • Praktický úložný prostor: Díky skříňce pod umyvadlo můžete mít svou koupelnu vždy perfektně uklizenou a všechny věci při ruce.
  • Kompaktní rozměry: Skříňka pod umyvadlo Laufen Pro A má kompaktní rozměry, které umožňují snadnou instalaci i do menší koupelny.

Zajímavé odkazy k produktu

Koupelnová skříňka Laufen Pro A pod umyvadlo je skvělým řešením pro každou koupelnu. Pokud vás tento produkt zaujal, určitě si přečtěte další informace na stránkách srovnavacnabytku.cz, které se specializují na porovnávání nábytku a doplňků pro domácnosti. Zde najdete i detailní popis produktu i další zajímavé tipy pro zařízení koupelny.