KARE Design – Obraz na plátně Flower Boat Beige-Zelený, rozměr 120x160cm

KARE DESIGN Obraz na plátně Flower Boat Beige – zelený, 120x160cm: Obraz na plátně Flower Boat Beige je jedinečným uměleckým dílem, které dodá vašemu interiéru pozitivní náboj. Záplava kvítků v jemných barvách spolu s dřevěnou loďkou je umístěna na světlém pozadí. Krásný obraz tak doslova rozzáří celý pokoj. Ruční tahy štětce pomocí akrylových barev vytvořily spolu s potiskem nádherný motiv, který vás bude těšit každý den. K dispozici je také v jiném rozměru a v jiném barevném provedení.

Umělecké dílo, které osvěží váš interiér

Obraz na plátně Flower Boat Beige je nejenom nádherným uměleckým dílem, ale také skvělým doplňkem vašeho interiéru. Jeho kombinace jemných barev a unikátního motivu způsobí, že váš pokoj okamžitě ožije. Kromě toho, že jde o skvělý zdroj inspirace, může také sloužit jako účinná dekorace, kterou lze snadno kombinovat s dalšími prvky interiéru.

Hand-made kvalita pro perfektní výsledek

KARE DESIGN se dlouhodobě specializuje na výrobu nejenom výjimečného nábytku, ale také doplňků interiéru. Obraz na plátně Flower Boat Beige není výjimkou. Tento kus je vyráběn s precizností a nejvyšší náročností na kvalitu. Štětec v ruce zkušeného umělce dokáže vytvořit ty nejkrásnější motivy, které pak jsou tisknuty na plátno nejvyšší kvality. To všechno spolu tvoří dokonalý celek, kterým se může pyšnit každý interiér.

Vložený odkaz na produkt:

Jiné rozměry a barevná provedení

Pokud preferujete jiné rozměry nebo barvy, než ty, které jsou aktuálně nabízeny, mějte vědomí, že KARE DESIGN nabízí tuto dekoraci v mnoha dalších variantách. Také vám může být nabídnuta možnost personalizace dle vašeho přání. Pojďte si vybrat ten ideální obraz na plátně a osvěžte tak svůj interiér jakýmisi novými barvami a tvary.

Obraz na plátně Flower Boat Beige-Zelený