Jídelní židle CLANCEY pro příjemné posezení u kávy i jídla

Moderní jídelní židle je čalouněná látkou v barvě coffee s dekorativním bílým prošitím sedáku i opěráku. Líbivý design podtrhuje kovová podnož s chromovou úpravou. Podnož je navíc speciálně tvarovaná pro lepší stabilitu a bezpečí. Každá ze čtyř nohou je na černém plastovém kluzáku, což sníží riziko poškození Vaší podlahy. Pro snazší manipulaci má židle i madlo v horní části opěráku, které je kovové a též s chromovou úpravou.

Jídelní židle CLANCEY je ideální pro posedání u kávy, ale stejně tak i pro hlavní jídlo. Jeho moderní design padne do každého interiéru a zároveň bude sloužit jako stylový prvek.

Barva a rozměry

Barva: coffee

Rozměr (š x h x v): 43 x 57 x 98 cm

Výška sedu: 46 cm

Materiál a nosnost

Materiál:

  • Čalounění: látka
  • Nohy: chromovaný kov

Nosnost: max. 110 kg

Jídelní židle CLANCEY je vyrobena z kvalitních materiálů, které zajišťují vysokou nosnost a pevnost. Navíc vypadá skvěle díky kombinaci látky a kovových prvků.

Dodání a záruka

Jídelní židle CLANCEY je dodávána v demontu. Její montáž je velmi jednoduchá a každý ji zvládne bez problému. Navíc je k dispozici záruka 24 měsíců, takže nemusíte mít obavy z případných problémů.

Pokud hledáte kvalitní a přitom stylovou jídelní židli, je CLANCEY to pravé řešení. Neváhejte a podívejte se na ni na našem webu www.atcomplet.cz.

Jídelní židle CLANCEY