Faro Bavlněné povlečení Best Friends 002 – kvalitní a roztomilý design pro Váš pokoj


Nejnovější kolekce povlečení se vyznačuje originálním designem

Faro Bavlněné povlečení Best Friends 002 je nejenom pohodlné, ale i krásné na pohled. Jeho originální design osloví každého milovníka mazlíčků. Na povlečení se nacházejí různé druhy zvířat v pastelových barvách, které celkový dojem povlečení umocňují.

Barvy povlečení Best Friends 002 přetrvají i po mnoha vypráních. Díky použití kvalitního materiálu, kterým je 100% bavlna nejvyšší kvality, se nemusíte bát, že Vám povlečení rychle zbledne a ztratí svou krásu.

Je vyrobeno ze 100% bavlny nejvyšší kvality se zapínáním na zip

Faro Bavlněné povlečení Best Friends 002 má zapínání na zip, což usnadní jeho použití. Povlečení je kvalitně zpracováno a nenechá Vás v klidu spát. Materiál je hebký, příjemný na dotek a díky své kvalitě se neprotahuje.

Podívejte se i na další produkty ze série Best Friends

Mezi další produkty ze série Best Friends patří třeba polštářky, deky, prostěradla a další. Pokud se Vám líbí design tohoto povlečení, určitě stojí za to podívat se po dalších produktech, které doplní Váš pokoj k dokonalosti.

Chcete si koupit toto bavlněné povlečení? Můžete si ho objednat přímo na stránkách našeho obchodu, který najdete na této adrese.

Specifikace produktu:

  • Materiál: 100% bavlna
  • Prát: 40℃
  • Žehlit při maximální teplotě: 200℃
  • Sušit při nízkých otáčkách
  • Velikost: 140x200cm + 70×90 cm

Obsahuje certifikát OEKO-TEX

Faro Bavlněné povlečení Best Friends 002 obsahuje certifikát OEKO-TEX. Co to znamená? Jedná se o mezinárodní testovací a certifikační systém pro textílie, který prokazuje, že jsou vyráběny pouze ze zdravotně nezávadných materiálů. Klidně se tedy můžete pohodlně zavrtět ve svém novém povlečení.