ELTAP Manželská postel s Damaso Boxsprings 180×200 (Sawana 21/Soft 29) – Záruka kvality a výborného spánku!


Moderní manželská postel pro komfortní spánek

ELTAP Manželská postel s Damaso Boxsprings 180×200 (Sawana 21/Soft 29) je moderní postel pro ty, kteří hledají dokonalý spánek a zároveň nechtějí splácet za nesmysly. Jedná se o postel, která vám nabídne vše, co od ideální postele očekáváte. Patří k ní kvalitní a velmi pohodlná matrace, která se dokáže dokonale přizpůsobit tvaru vašeho těla. Díky tomu si můžete být jisti, že vám postel nabídne vysokou úroveň podpory a výborný spánek.

Pro starší osoby velká výhoda výšky ložné části postele pro lehčí vstávání

Další velkou výhodou ELTAP Manželské postele je výška ložné části postele, která dosahuje úctyhodných 60 cm. Tuto výšku ocení především starší osoby, které se již těžko zvedají z nízké postele. Díky této výšce se budete snadněji zvedat a vstávat z postele.

Boxsprings – extra porce pružení a dokonalá ergonomie těla při spánku

Co je Boxsprings? Jde o vynikající vynález, díky kterému z dobré postele uděláte ještě lepší postel. Tento systém pružení je založen na pružinách Bonell a PUR pěně T2542, které spolu vytvářejí vynikající odpružení. Díky tomu se bude vaše tělo v posteli cítit velice pohodlně a uvolněně. Vitální část těla – hlava, páteř a kyčle – jsou optimálně podpořeny a díky tomu budete mít dokonalou ergonomii při spánku.

ELTAP Manželská postel s Damaso Boxsprings 180x200 (Sawana 21/Soft 29)

Potah: látka sawana 21 + spodek pruh ekokůže soft 29

Potah na této posteli je vyroben z kvalitní látky sawana 21 a spodek z pruhovaného ekokůže soft 29. Tyto materiály jsou velmi odolné a příjemné na dotyk. Navíc se jedná o hypoalergenní potah, který zabraňuje množení bakterií a roztočů prachu, čímž potenciálně snižuje riziko alergií.

Další výhody postele

Kromě výše zmíněného se postel může pochlubit také dvěma velkými úložnými prostory, které se nacházejí pod ložnou částí postele. Tyto prostory jsou dostatečně velké pro uložení dvou lůžkovin a dalšího většího předmětu. Postel je vyrobena z kombinace dřeva a LTD, což zaručuje vysokou kvalitu celé konstrukce. Rám postele je velmi pevný a odolný. Rozměry postele jsou 180×200 cm a výška spaní je 60 cm. Šířka postele je 195 cm, výška čela činí 115 cm a délka postele 205cm.

ELTAP Manželská postel s Damaso Boxsprings 180x200 (Sawana 21/ 
</p>
</div>
<footer class= Příspěvek byl publikován | Rubrika: Hrdina | Autor: .