Eka představuje předsíňovou stěnu s čalouněnými panely Trinity 28 v dubovém provedení s kombinací černé a krémové bílé barvy (2301)


Eka představuje předsíňovou stěnu s čalouněnými panely Trinity 28

Úplná novinka na českém trhu

Eka přichází na trh s novým produktem, kterým je předsíňová stěna s čalouněnými panely Trinity 28. Svým moderním a netradičním vzhledem se stěna stane skvělou volbou pro náročné zákazníky. Botníková stěna Trinity vyčnívá především svými čalouněnými panely, kterými je tvořena zadní část botníku, což je úplná novinka na českém trhu.

Kombinace barev

Eka přináší zákazníkům možnost volby různých barev a druhů látek. Předsíňová stěna Trinity 28 je dostupná v provedení s dubovou dekorací a kombinací černé a krémové bílé barvy (2301). Sada obsahuje botník o délce 100 cm, komodu 30 cm, věšák o délce 100 cm s 6 úchytky, šatní skříň 45 cm a celkem 15 čalouněných panelů různých velikostí pro výzdobu stěny.

Barevné varianty

Eka nabízí předsíňové stěny Trinity s nástěnnými čalouněnými panely v mnoha barevných variantách. Pokud zákazníci nejsou spokojeni s nabídkou, máte možnost si vyměnit barvu dekoru dřeva nebo barvu látky. Stačí uvést v poznámce v objednávce požadovanou změnu.

Upevnění na zeď

Panely lze na zeď upevnit několika způsoby. Nejpohodlnější je použití montážního lepidla. Další možností je zakoupení speciálních suchých zipů, díky kterým panely perfektně drží na zdi a samotnou zeď žádným způsobem nepoškodí. Pro zákazníky, kteří dávají přednost jinému řešení, je k dispozici zakoupení speciální NANO lepící pásky.

Součásti balení

Předsíňová stěna Trinity 28 je dodávána v demontu v kartonové krabici, součásti balení je ná