Dřezová baterie RAV SLEZÁK Colorado s otočným ramínkem 100 mm v matné černé se zlatými detaily

Páková nástěnná dřezová baterie s otočným ramínkem. Tato baterie je vyrobena firmou RAV SLEZÁK a patří do kolekce Colorado. Jedná se o stěnovou baterii s elegantním designem, který kombinuje matnou černou a zlatou barvu. Rozteč baterie je 100 mm, což je standardní rozměr pro kuchyňské baterie. Baterie je vybavena otočným ramínkem, díky kterému můžete snadno regulovat výtok vody.

Matná černá barva s zlatými detaily

Baterie Colorado se liší od běžných baterií svým designem. Kromě běžných chromových a nerezových kusů nabízí RAV SLEZÁK také zlaté detaily, které elegantně doplňují celkový vzhled baterie. Hlavní barva baterie je matná černá, což je momentálně velmi populární provedení. Tato barva vypadá velmi elegantně a přitom se nezaměňuje příliš s ostatními kuchyňskými prvky.

Jednoduchá montáž a snadná údržba

Baterie Colorado je konstruována tak, aby byla snadno montovatelná a údržbu měla co nejjednodušší. Baterie je vybavena keramickým ventilem, který zajišťuje spolehlivou funkci baterie po mnoho let. Navíc se materiál baterie příliš snadno neničí, což znamená, že můžete baterii snadno udržovat čistou jen pomocí mokrého hadříku a jemného čistícího prostředku.

Koupit baterii Colorado na srovnavacnabytku.cz

Dřezová baterie Colorado