Červené sametové křeslo s zlatou podnoží – Křeslo MICADONI Moss vyzařuje luxus a eleganci!


Provedení křesla

Jednoduché elegantní provedení s špetkou francouzského šarmu. To je křeslo Moss od značky Micadoni. Sametová látka s jemným leskem je měkká a příjemná na dotek. Čalounění není pouze poutavé, ale i kvalitní. Obsahuje certifikát OEKO-TEX® STANDARD a disponuje ochranou vrstvou Cleanaboo, která zabraňuje absorpci tekutin. Navíc má velmi nízkou náchylnost ke žmolkování.

Komfort křesla

Hebká náruč křesla vám nachystá příjemné chvilky odpočinku, kdy si budete přát, aby posezení s rodinou nebo přáteli nikdy neskončilo. Pořiďte si křeslo Moss, které je v nabídce v široké škále barevných provedení. Díky tomu perfektně zapadne do obývacího pokoje v minimalistickém stylu nebo do vkusného glamour interiéru.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Volba barvy

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Údržba křesla

Tip: Celé křeslo doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

Více informací o křesle

Pokud vám naše popis nesplynul s vašimi požadavky, můžete se podívat na naší stránku https://www.nabytekhned.cz/produkt/cervene-sametove-kreslo-micadoni-moss-se-zlatou-podnozi, kde najdete další informace o křesle Moss od značky Micadoni.