Béžový koberec Flair Rugs Arissa o rozměru 200 x 290 cm


Polypropylenový koberec s unikátními vlastnostmi

Béžový koberec Flair Rugs Arissa je ideální volbou pro všechny, kteří hledají kvalitní a praktický koberec, který bude dlohodobě vypadat jako nový. Tento koberec je vyroben z kvalitního materiálu, který nejen že vypadá skvěle, ale zároveň je velmi odolný a snadný na údržbu.

Jaké jsou vlastnosti tohoto koberce? Kromě svého nezaměnitelného vzhledu nabízí koberec Flair Rugs Arissa mnoho dalších vlastností, díky kterým se stane vaším nejoblíbenějším kusem v interiéru. Jednou z největších výhod je jeho odolnost proti skvrnám. Díky tomu se nemusíte bát o to, že by se na koberci usadily skvrny od červeného vína nebo od barev.

Jak je možné, že koberec odolává skvrnám? Tento koberec je vyroben z polypropylenu, který se vyznačuje nejen svou pevností, ale zároveň i velmi dobrou odolností proti skvrnám a vlhkosti. Proto se nemusíte bát o to, že by se na koberci usadily nějaké skvrny, které by bylo obtížné odstranit.

Má tento koberec ještě nějaké další výhody? Ano, má. Koberec Flair Rugs Arissa je velmi snadný na údržbu. Stačí ho pravidelně vysávat a omýt vlhkým hadříkem namočeným v tekutém čisticím prostředku. Navíc nemusíte mít obavy z toho, že by koberec začal blednout. Díky svému kvalitnímu materiálu totiž odolává jak solárnímu záření, tak i běžnému používání.

Co potřebujete vědět před prvním použitím?

Při rozbalení koberce může vypadávat jako uzel z vláken. To je však naprosto běžné. Proto nelekněte se, pokud se vám po rozbalení začnou z koberce uvolňovat drobná vlákna. Tento jev je naprosto normální a velmi brzy vymizí.

Jak připravit koberec na použití? Nechte koberec po otevření rozvinutý v teplé místnosti po dobu alespoň 24 hodin. Zmizí tak zkrabacení, ke kterému došlo vlivem stlačení v obalovém materiálu.

Tipy pro údržbu a ochranu koberce

Pod koberec se vyplatí dokoupit protiskluzovou podložku. Nejen, že ho udrží na místě, poskytne i dodatečnou ochranu tvrdých podlah. Jakékoliv čistící prostředky nejprve vyzkoušejte na nenápadné oblasti.

Co dělat, když se na koberec dostanou skvrny? Pokud dojde k ušpinění koberce skvrnu co nejdříve vyčistěte pomocí čistého suchého hadříku. Vyhněte se přílišnému drhnutí.

Nepostavujte koberec na přímé sluneční světlo a chrání ho před padajícím popelem. Předejdete tak jeho blednutí. Pokud dojde k uvolnění drobných nitek, nevytahujte je. Raději je opatrně odstříhněte nůžkami.

Najděte svůj koberec na této adrese: https://www.isolund.cz/produkt/bezovy-koberec-flair-rugs-arissa-200-x-290-cm

Béžový koberec Flair Rugs Arissa o rozměru 200 x 290 cm Příspěvek byl publikován | Rubrika: Hrdina | Autor: .