ASIR Nástěnné svítidlo CUT – 11810 černá – recenze a parametry


Recenze a parametry ASIR Nástěnného svítidla CUT – 11810 černá

Nástěnná svítidla jsou stále více oblíbená dekorační prvkem v interiérech. Umisťují se na stěnu a poskytují důležité světlo pro chodbu nebo koutek v bytě. Mezi oblíbená nástěnná svítidla patří značka ASIR a jedním z nejnovějších modelů je Nástěnné svítidlo CUT – 11810 černá.

Kovové tělo

ASIR Nástěnné svítidlo CUT – 11810 má elegantní design díky kovovému tělu. Čepička má rozměry 8 x 12 x 30 cm, průměr čepičky je 8 cm a výška čepičky je 30 cm. Tento nástěnný artefakt je dobře hmotně i vizuálně vyvážený a skloubí se s mnoha styly interiérů.

Typ objímky a ochrana IP 20

Nástěnné svítidlo CUT – 11810 je vybaveno dvěma objímkami typu E 27, které umožňují maximální výkon světla 10 W. Díky inovativnímu systému chránícímu před nečistotami je toto svítidlo klasifikováno jako IP 20, tedy chráněno proti lehkému prachu a krytým kapkám vody.

Bezpečné zapojení a nerozpouštějící žárovky

Je třeba si uvědomit, že zapojení nástěnného svítidla nebo lustru bez zástrčky by měl provést odborně způsobilá osoba. V případě pochybností neváhejte kontaktovat odbornou firmu. Je třeba si také uvědomit, že žárovka není součástí dodávky. Proto si při nákupu zkontrolujte, zda máte dostatek nerozpouštějících žárovek pro zajištění dostatečného osvětlení.

Je to skvělá volba pro dekoraci a osvětlení interiérů. Pokud hledáte kvalitní a efektivní nástěnné svítidlo, Nástěnné svítidlo CUT – 11810 černá od ASIRu je tou nejlepší volbou. Pro více informací navštivte stránky https://www.interierio.cz/produkt/asir-nastenne-svitidlo-cut-11810-cerna.